О компании IdHair | Официальный представитель в Украине Skip to content

  IdHair

Заснована у 1986 році (Архус, Данія) «IdHAIR» швидко росла і стала визнаною як надійна, динамічна та мисляча по-передовому компанія. Після дивовижного успіху воску «IdHAIR», настав час для подальшого зростання та розширення. Це почалося з придбання виробничих потужностей у Швеції, що дозволяють об’єднати галузевих експертів, що працюють у компанії, з хіміками, щоб розробляти та виробляти дивовижні продукти для ринку догляду за волоссям.

Разом із розширенням до Фінляндії, Великобританії та Норвегії, тривало наповнення портфеля компанії захоплюючими, інноваційними брендами. Експорт швидко розвивався і зараз «IdHAIR» працює у 30 різних країнах.

Засновник компанії «IdHAIR», містер Пребен Мунч, сказав:
— «IdHAIR» більш ніж 25 років була сфокусована на послугах для перукарів та їхніх клієнтів у найкращий спосіб. Ми прагнемо продовжити цей шлях ще 25 років, прислухаючись до потреб та побажань перукарів, ретельно розвиваючи найкращий продуктовий портфель та послуги для виконання цих потреб».

Місія «IdHAIR»: Стати найкращим у світі партнером для перукарів.

Продукти компанії складаються з високоякісних інгредієнтів та пройшли всі можливі тести Green Salon. Високотехнологічне виробництво та інноваційність дозволяють компанії утримувати лідерство у країнах Скандинавії та Європі на ринку косметики для волосся.

Сертификат Green Salon

“Зелений Салон” – це скандинавська концепція найвищої якості. Її контролює уряд і на даний момент, це найсучасніший і найвибагливіший контроль якості продукції в Європі. Наявність такого сертифікату забезпечує безпеку використання та відсутність шкоди природі. Також гарантує екологічність робочого середовища перукарів, які використовують продукцію IdHair у салонах краси.

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні –  «StylePro». Ми пропонуємо нашим клієнтам не лише дивовижні продукти. Компанія «StylePro» — надійний партнер для перукарів та власників салонів. І в галузі освіти та розвитку салонного бізнесу.

Наша компанія має великий практичний досвід у сфері салонного бізнесу. Він дозволяє глибоко розуміти проблеми салонів краси та сфери послуг. На основі цього ми пропонуємо найоптимальніші ефективні рішення нашим партнерам. Ми допомагаємо нашим партнерам зробити бізнес максимально прибутковим та привабливим. Все це завдяки постійному навчанню та впровадженню інноваційних продуктів та технологій.

Ми будуємо бізнес на основі цінностей, знань та компетенцій, керуючись своєю філософією: пропонувати розумні рішення для індустрії краси.

Використовуємо у своїй роботі найпередовіші технології та ставимо їх на службу нашим клієнтам. У роботі ми прагнемо задовольнити навіть невисловлені побажання наших клієнтів та перевершити їхні очікування.

Високотехнологічне виробництво та інноваційність дозволяють компанії утримувати лідерство у країнах Скандинавії та Європі на ринку косметики для волосся.

«StylePro» створює красу та успіх на крилах таланту!

У Вас залишились питання?

Залиште своє повідомлення і ми з Вами зв’яжемось!